Otázky a odpovědi

otázky a odpovědi

Zde se můžete zeptat na všechno, co Vás kolem našeho táboření zajímá!!

S jak starým dítětem na tábor můžu jet?

TO je na uvážení rodičů, spodní hranici si určují rodiče sami. Horní hranice je omezena, bereme děti po druhé třídě ZŠ, starší už pak mohou jet na tábor samy bez rodičů. Tábor rodin je výborná přípravka pro dítě na pozdější táboření!!

Jaké je na táboře vybavení?

Tábor je postavený na zelené louce, polní kuchyň, sprchy, umývárny, suché WC, ubytování v teepee stanech. Denně možnost teplé vody. Strava 5x denně. V teepee stanech jsou dřevěné podlážky a matrace. Rodiče si vozí spacáky, karimatky a někteří i peřiny..:)

Co můžu od tohoto pobytu očekávat?

Tábor pro rodiny s dětmi je týdenní pobyt, který strávíte v přírodě s příjemnými lidmi. Bude připravený program jak pro děti, tak pro rodiče a pro děti i rodiče společný. Každý rok s námi jezdí česká pohádková postavička, náš Tábor už navštívil Ferda Mravenec, Včelka Mája, Pejsek a Kočička, Krteček a jeho kamarádi, Bob a Bobek, Krakonoš a jeho parta, Mach a Šebestová, Rumcajs a jeho rodinka. Loni s námi byl náčelník a šaman kmene Šajenů.. Letos se můžete těšit na další..:) Z aktivit Vám můžu napovědět: jízda na koni, volejbal, dobrodružné hry, keramika, kanisterapie, lanové překážky apod...Večery trávíme u ohně s kytarou a nejrůznějšími nástroji!!

Místo konání, termín, cena?

Tábor je postavený na louce u vesnice Hodov na Třebíčsku.

Termín bývá první týden v červenci.

Cena tábora: dospělý - 1300 Kč

                    dítě starší jak 2 roky- 800 Kč

                    dítě do 2 let - 400 Kč

                    dítě do 1 roku - zdarma

Potřebuji na tábor nějké speciální očkování nebo potvrzení od lékaře pro dítě?

 Pamatujte na to, že budete trávit celý týden v přírodě, v lese, můžete zvážit očkování proti klíšťatům. Potvrzení od lékaře nepotřebujete, za svoje dítě nesete celý týden plnou zodpovědnost!! Vy sami musíte zvážit, zda je schopné či ne, účastnit se letního stanového tábora.